Moti në Maqedoninë e Veriut gjatë ditëve në vijim - Bota Sot
Moti në Maqedoninë e Veriut gjatë ditëve në vijim

Maqedonia

Moti në Maqedoninë e Veriut gjatë ditëve në vijim

Më: 7 maj 2019 Në ora: 00:26
Foto ilustrim

Siç njoftojnë nga Drejtoria për punë hidrometeorologjike gjatë ditës së nesërme në pjesën perëndimore të vendit do të ketë kushte për reshje të shiut, ndërsa në vendet e larta malore do të ketë reshje të borës.

Gjatë ditës së mërkurë moti në orët e para të mëngjesit do të jetë ftohtë ndërsa gjatë ditës do të jetë me diell dhe më ngrohtë.

Reshje lokale do të ketë edhe gjatë ditë së enjte dhe të premte.

Shfaq komentet
comments powered by Disqus
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat
Sondazh Pas votimit të projektligjeve për shndërrimin e FSK-së në ushtri, a mund të ketë inskenime nga Serbia për një luftë të re në Ballkan?
Loading...