Moti sot në Maqedoninë e Veriut - Bota Sot
Moti sot në Maqedoninë e Veriut

Maqedonia

Moti sot në Maqedoninë e Veriut

Më: 8 maj 2019 Në ora: 08:09
Foto ilustrim

Moti sot në Maqedoninë e Veriut do të jetë i ndryshueshëm, me vranësira dhe me periudha me diell. Gjithashtu do të fryjë erë mesatare veriperëndimore.

Temperaturat e mëngjesit do të lëvizin prej -2 deri 6 gradë celcius, ndërsa ato ditore do të jenë në interval prej 14 deri 22 gradë celcius. Gjatë ditëve të ardhshme, pritet të ketë reshje të shiut, ndërsa të shtunën do të ketë stabilizim të motit dhe rritje të temperaturave.

Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat
Sondazh Pas votimit të projektligjeve për shndërrimin e FSK-së në ushtri, a mund të ketë inskenime nga Serbia për një luftë të re në Ballkan?
Loading...