Moti sot në Maqedoninë e Veriut

Maqedonia

Moti sot në Maqedoninë e Veriut

Më: 10 maj 2019 Në ora: 08:15
Ilustrim

Moti sot në Maqedoninë e Veriut do të jetë i ndryshueshëm, me vranësira mesatare dhe reshje të shiut në disa vende. Gjithashtu do të fryjë erë mesatare, jugperëndimore dhe veriperëndimore.

Temperaturat e mëngjesit do të lëvizin prej 3 deri 8 gradë celcius, ndërsa ato ditore do të jenë në interval prej 16 deri 24 gradë celcius.

Gjatë fundjavës moti pritet të jetë më stabil dhe me temperatura më të larta ditore.

Shfaq komentet
comments powered by Disqus
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat