Moti sot në Maqedoninë e Veriut - Bota Sot
Moti sot në Maqedoninë e Veriut

Maqedonia

Moti sot në Maqedoninë e Veriut

Më: 17 maj 2019 Në ora: 08:48
Ilustrim

Moti në vend do të jetë kryesisht me vranësira dhe me reshje të shiut ku do të fryjë erë mesatare në drejtim perëndimor.

Temperatura minimale do të jetë nga pesë deri 11 gradë celsius ndërsa temperatura maksimale do të arrijë deri 16 gradë celsius.

Në Shkup dhe rrethinë moti do të jetë me reshje të shiut ku temperatura maksimale do të arrijë 13 gradë celsius.

Shfaq komentet
comments powered by Disqus
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat
Sondazh Pas votimit të projektligjeve për shndërrimin e FSK-së në ushtri, a mund të ketë inskenime nga Serbia për një luftë të re në Ballkan?
Loading...