Moti sot në Maqedoninë e Veriut - Bota Sot
Moti sot në Maqedoninë e Veriut

Maqedonia

Moti sot në Maqedoninë e Veriut

Më: 18 maj 2019 Në ora: 09:43
Ilustrim

Sot moti do të jetë kryesisht me diell dhe vranësira lokale. Do të fryjë edhe një erë e lehtë jugore.

Temperaturat e mëngjesit do të lëvizin nga katër deri më 11 gradë celsius, ndërsa temperaturat ditore do të lëvizin nga 22 deri më 29 gradë celsius.

Në disa pjesë të vendit sot pasdite do të ketë kushte për reshje lokale të shiut.

Shfaq komentet
comments powered by Disqus
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat
Sondazh Pas votimit të projektligjeve për shndërrimin e FSK-së në ushtri, a mund të ketë inskenime nga Serbia për një luftë të re në Ballkan?
Loading...