Moti sot në Maqedoninë e Veriut - Bota Sot
Moti sot në Maqedoninë e Veriut

Maqedonia

Moti sot në Maqedoninë e Veriut

Më: 22 maj 2019 Në ora: 08:02
Foto ilustrim

Moti sot në Maqedoninë e Veriut do të jetë me diell, i ngrohtë dhe stabil. Gjithashtu do të fryjë erë e lehtë.

Temperaturat e mëngjesit do të lëvizin prej 6 deri 12 gradë celcius, ndërsa ato ditore do të jenë në interval prej 15 deri 25 gradë celcius.

Gjatë ditëve të ardhshme moti pritet të jetë me diell dhe stabil.

Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat
Sondazh Pas votimit të projektligjeve për shndërrimin e FSK-së në ushtri, a mund të ketë inskenime nga Serbia për një luftë të re në Ballkan?
Loading...