Komisioni për Antikorrupsion debaton për vlerësimin e të dhënave për shërbime sekrete - Bota Sot
Komisioni për Antikorrupsion debaton për vlerësimin e të dhënave për shërbime sekrete

Maqedonia

Komisioni për Antikorrupsion debaton për vlerësimin e të dhënave për shërbime sekrete

Më: 22 maj 2019 Në ora: 09:49
Komisionit për Antikorrupsion

Raporti financiar vjetor për vitin 2018 dhe planin vjetor për blerjet publike për vitin 2019, janë pika të rendit të ditës të seancës së 17-të të Komisionit për Antikorrupsion.

Komisioni për Antikorrupsion, siç është njoftuar më herët, në seancë përveç debatit për lëndët nga fusha e parandalimit të korrupsionit dhe përplasjes së interesave, do të debatojë edhe për vendimin për vlerësimin e të dhënave për shërbime sekrete, të dhëna të besueshme.

Anëtarët e Komisionit për Antikorrupsion do të shikojnë edhe njoftimin për realizimin e strategjisë kombëtare për luftën kundër mashtrimit për mbroje të interesave financiare të Bashkimit Evropian në vend 2019-2022.

Shfaq komentet
comments powered by Disqus
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat
Sondazh Pas votimit të projektligjeve për shndërrimin e FSK-së në ushtri, a mund të ketë inskenime nga Serbia për një luftë të re në Ballkan?
Loading...