Moti sot në Maqedoninë e Veriut

Maqedonia

Moti sot në Maqedoninë e Veriut

Më: 23 maj 2019 Në ora: 09:52
Ilustrim

Moti sot në Maqedoninë e Veriut do të jetë me diell dhe vranësira mesatare. Në orët e pasdites do të ketë kushte për reshje të shiut në disa vende, si dhe do të fryjë erë e përforcuar.

Temperaturat e mëngjesit do të lëvizin prej 4 deri 12 gradë celcius, ndërsa ato ditore do të jenë në interval prej 20 deri 28 gradë celcius.

Gjatë ditëve të ardhshme moti pritet të jetë stabil dhe me diell.

Shfaq komentet
comments powered by Disqus
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat