Kryeministri Zaev në biznes forum në Podgoricë të Malit të Zi - Bota Sot
Kryeministri Zaev në biznes forum në Podgoricë të Malit të Zi

Maqedonia

Kryeministri Zaev në biznes forum në Podgoricë të Malit të Zi

Më: 24 maj 2019 Në ora: 12:57
Kryeministri Zaev në biznes forum në Podgoricë të Malit të Zi

Në kornizë të vizitës zyrtare në Mal të Zi, Kryeministri i vendit, Zoran Zaev dhe kryeministri malazez Dushko Markoviq, janë drejtuar para të pranishmëve dhe kanë përshëndetur punën e Biznes Forumit midis ndërmarrësve të të dy vendeve, e që po mbahet si pjesë e programës së kësaj vizite. Biznesit të Forumit u janë drejtuar edhe kryetarët e komorës së sipërmarrësve të të dy vendeve, Branko Azeski dhe Vlastimir Goluboviç.

Shfaq komentet
comments powered by Disqus
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat
Sondazh Pas votimit të projektligjeve për shndërrimin e FSK-së në ushtri, a mund të ketë inskenime nga Serbia për një luftë të re në Ballkan?
Loading...