Gjendet personi pa shenja jete në një veturë Mercedes! - Bota Sot
Gjendet personi pa shenja jete në një veturë Mercedes!

Maqedonia

Gjendet personi pa shenja jete në një veturë Mercedes!

Më: 24 maj 2019 Në ora: 22:42
Ilustrim

Sonte rreth orës 18 e 40 minuta, në SPB Tetovë është denoncuar se, në rrugën regjionale Zhelinë-Siriçinë në afërsi të një objekti hotelerik, është vërejture parkuar vetura “Mercede” me targa të Shkupit, ku brenda saj ka qëndruar një person pa shenja jete.

Është kryer inspektimi në vendin e ngjarjes dhe është konstatuar se bëhet fjalë për 67-vjeçarin M.J. nga Shkupi i cili nuk ka pasur shenja dhune dhe nga mjeku ligjor është konstatuar se bëhet fjalë për vdekje të natyrshme.

Shfaq komentet
comments powered by Disqus
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat
Sondazh Pas votimit të projektligjeve për shndërrimin e FSK-së në ushtri, a mund të ketë inskenime nga Serbia për një luftë të re në Ballkan?
Loading...