Humb jetën duke luajtur kazino - Bota Sot
Humb jetën duke luajtur kazino

Maqedonia

Humb jetën duke luajtur kazino

Më: 25 maj 2019 Në ora: 21:43
Foto ilustrim

Një mërgimtar nga Gjermani i moshës 50 vjeçare sonte ka marrë sulm në zemër në një kazino në Kavadar dhe ka vdekur duke luajtur lojërat e fatit.

Këtë informacion për AIM e vërtetoi Veroljub Dodevski, zëdhënësi i SPB Veles dhe Dragan Dimitrov, udhëheqës i ndihmës së shpejtë të Kavadarit.

Sipas informacioneve të para personi në fjalë edhe më herët ka pasur probleme me zemrën në Gjermani.

Për momentin nuk japin detaje për rastin.

Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat
Sondazh Pas votimit të projektligjeve për shndërrimin e FSK-së në ushtri, a mund të ketë inskenime nga Serbia për një luftë të re në Ballkan?
Loading...