Moti sot në Maqedoninë e Veriut - Bota Sot
Moti sot në Maqedoninë e Veriut

Maqedonia

Moti sot në Maqedoninë e Veriut

Më: 31 maj 2019 Në ora: 08:46
Ilustrim

Moti në mbarë vendin do të jetë me diell dhe me vranësira të vogla lokale. Do të fryjë erë mesatare deri e përforcuar nga drejtimi verilindor.

Temperaturat e mëngjesit vende-vende do të jenë më të ulëta, ndërsa ato të ditës do të jenë në rritje. Temperatura maksimale do të jenë në interval prej 17 deri në 24 gradë.

Në Shkup do të jetë mot i ngjashëm, ku temperatura e mëngjesit do të arrijë deri në 6 gradë, ndërsa e ditës deri në 20 gradë Celsius.

Shfaq komentet
comments powered by Disqus
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat
Sondazh Pas votimit të projektligjeve për shndërrimin e FSK-së në ushtri, a mund të ketë inskenime nga Serbia për një luftë të re në Ballkan?
Loading...