Moti sot në Maqedoninë e Veriut - Bota Sot
Moti sot në Maqedoninë e Veriut

Maqedonia

Moti sot në Maqedoninë e Veriut

Më: 1 qershor 2019 Në ora: 09:17
Ilustrim

Moti sot pritet të jetë me vranësira mesatare ndërsa gjatë pasdites pritet të ketë reshje lokale të shiut.

Temperatura gjatë mëngjesit do të lëvizë prej pesë deri 15 gradë celsius ndërsa temperatura gjatë ditës nga 16 deri 29 gradë celsius.

Në Shkup dhe rrethinë motit pritet të jetë me vranësira mesatare, ndërsa gjatë pasdites me shi dhe me vetëtima.

Temperatura maksimale në Shkup pritet të arrijë deri 26 gradë celsius.

Gjatë ditëve në vijim moti do të jetë i ndryshueshëm me reshje të shiut dhe me vetëtima.

Shfaq komentet
comments powered by Disqus
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat
Sondazh Pas votimit të projektligjeve për shndërrimin e FSK-së në ushtri, a mund të ketë inskenime nga Serbia për një luftë të re në Ballkan?
Loading...