Moti sot në Maqedoninë e Veriut - Bota Sot
Moti sot në Maqedoninë e Veriut

Maqedonia

Moti sot në Maqedoninë e Veriut

Më: 5 qershor 2019 Në ora: 07:58
Foto ilustrim

Moti sot në Maqedoninë e Veriut do të jetë i ndryshueshëm, me vranësira dhe jostabil. Gjatë pasdites do të ketë reshje të shiut, të shoqëruara me erë dhe bubullima.

Temperaturat minimale do të lëvizin prej 7 deri 14 gradë celcius, ndërsa ato maksimale do të jenë në interval prej 20 deri 27 gradë celcius.

Gjatë ditëve të ardhshme moti pritet të jetë stabil, më i ngrohtë dhe do të ketë rritje të temperaturave ditore.

Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat
Sondazh Pas votimit të projektligjeve për shndërrimin e FSK-së në ushtri, a mund të ketë inskenime nga Serbia për një luftë të re në Ballkan?
Loading...