Moti sot në Maqedoninë e Veriut - Bota Sot
Moti sot në Maqedoninë e Veriut

Maqedonia

Moti sot në Maqedoninë e Veriut

Më: 7 qershor 2019 Në ora: 08:17
Foto ilustrim

Moti sot në Maqedoninë e Veriut do të jetë me diell dhe stabil. Pasdite në pjesën lindore të vendit do të ketë kushte për reshje të shiut.

Temperaturat e mëngjesit do të lëvizin prej 10 deri 16 gradë celcius, ndërsa ato maksimale do të jenë në interval prej 26 deri 33 gradë celcius.

Gjatë ditëve të ardhshme moti pritet të jetë i ngrohtë dhe stabil. Në disa vende do të vazhdojnë reshjet lokale, por me intensitet më të ulët.

Shfaq komentet
comments powered by Disqus
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat
Sondazh Pas votimit të projektligjeve për shndërrimin e FSK-së në ushtri, a mund të ketë inskenime nga Serbia për një luftë të re në Ballkan?
Loading...