Mot me diell në Maqedoninë e Veriut - Bota Sot
Mot me diell në Maqedoninë e Veriut

Maqedonia

Mot me diell në Maqedoninë e Veriut

Më: 10 qershor 2019 Në ora: 08:20
Foto ilustrim

Moti sot në Maqedoninë e Veriut do të jetë me diell dhe shumë i nxehtë. Temperaturat do të lëvizin nga 16 deri në 35 gradë Celsius kurse gjatë mesditës do të shfaqen re.

Asnjë mundësi gjatë ditës nuk do të ketë për rreshje shiu kurse lagështia e ajrit do të jetë mesatare, apo rreth 55%.

Erë e lehtë prej 3km/orë do të fryejë nga perendimi dhe veriu kurse dukshmëria do të jetë e largët.

Temperatura të njejta do të mbizotërojnë edhe gjatë gjithë kësaj jave.

Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat
Sondazh Pas votimit të projektligjeve për shndërrimin e FSK-së në ushtri, a mund të ketë inskenime nga Serbia për një luftë të re në Ballkan?
Loading...