Mot me diell dhe me vranësira të pakta

Maqedonia

Mot me diell dhe me vranësira të pakta

Më: 11 qershor 2019 Në ora: 08:14
Ilustrim

Sot po mban mot me diell dhe me vranësira të pakta. Pasdite veçanërisht në rajonet malore do të ketë jostabilitet lokal me shira të përkohshëm dhe bubullima. Parashikohet të fryjë erë mesatare kryesisht me drejtim verilindor. Temperatura e mëngjesit lëvizë prej 10 deri në 19 gradë, ndërsa ajo ditore prej 27 deri në 24 gradë celsius. UV indeski do të arrijë 9. Në ditët në vijim do të jetë mot i ngrohtë , ndërsa më nxehtë do të jetë nga e enjtja deri të dielën.

Shfaq komentet
comments powered by Disqus
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat