Regjistrohen dy tërmete në Maqedoninë e Veriut - Bota Sot
Regjistrohen dy tërmete në Maqedoninë e Veriut

Maqedonia

Regjistrohen dy tërmete në Maqedoninë e Veriut

Më: 12 qershor 2019 Në ora: 00:41
Ilustrim

Dy tërmete janë regjistruar në Maqedoni, nga 2.3 dhe 2.5 shkallë.

Tërmeti prej 2.5 shkallë, me thellësi prej 9 km, ka qenë me epiqendër 11 km nga qyteti i Ohrit.

Tërmeti i dytë prej 2.3 shkallëve me thellësi prej 4 km, ka qenë 8 km larg qytetit të Ohrit.

edhe javën e kaluar në këtë rajon kishte pasur disa dridhje të tokës.

Shfaq komentet
comments powered by Disqus
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat
Sondazh Pas votimit të projektligjeve për shndërrimin e FSK-së në ushtri, a mund të ketë inskenime nga Serbia për një luftë të re në Ballkan?
Loading...