Shkup, 77 gjoba për tejkalim shpejtësie - Bota Sot
Shkup, 77 gjoba për tejkalim shpejtësie

Maqedonia

Shkup, 77 gjoba për tejkalim shpejtësie

Më: 15 qershor 2019 Në ora: 13:26
Foto

Sektori për Siguri në Qarkullimin Rrugor në kuadër të Sektorit për Punë të Brendshme Shkup dje zbatoi kontroll për zbulimin e drejtuesve të automjeteve të cilët e kanë tejkaluar shpejtësinë e lëvizjes me automjet motorik në rajonin e Shkupit me ç’rast ka sanksionuar 77 drejtues të automjeteve të cilët e kanë tejkaluar shpejtësinë e lejuar (10 jashtë vendeve të banuara dhe 67 brenda vendeve të banuara).

Shfaq komentet
comments powered by Disqus
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat
Sondazh Pas votimit të projektligjeve për shndërrimin e FSK-së në ushtri, a mund të ketë inskenime nga Serbia për një luftë të re në Ballkan?
Loading...