Shkup, 77 gjoba për tejkalim shpejtësie - Bota Sot
Shkup, 77 gjoba për tejkalim shpejtësie

Maqedonia

Shkup, 77 gjoba për tejkalim shpejtësie

Më: 15 qershor 2019 Në ora: 13:26
Foto

Sektori për Siguri në Qarkullimin Rrugor në kuadër të Sektorit për Punë të Brendshme Shkup dje zbatoi kontroll për zbulimin e drejtuesve të automjeteve të cilët e kanë tejkaluar shpejtësinë e lëvizjes me automjet motorik në rajonin e Shkupit me ç’rast ka sanksionuar 77 drejtues të automjeteve të cilët e kanë tejkaluar shpejtësinë e lejuar (10 jashtë vendeve të banuara dhe 67 brenda vendeve të banuara).

Shfaq komentet
comments powered by Disqus
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat