Pas zënkës familjare humb jetën 31 vjeçarja! - Bota Sot
Pas zënkës familjare humb jetën 31 vjeçarja!

Maqedonia

Pas zënkës familjare humb jetën 31 vjeçarja!

Më: 15 qershor 2019 Në ora: 16:35
Ilustrim

Mbrëmë rreth orës 22:30 në Shuto Orizare të Shkupit ka ndodhur një zënkë mes dy kushërinjve të cilët kanë qenë duke pirë në oborrin e njërit për tyre.

Nga kjo mos marrëveshje mes dy kushërinjve ka pësuar 31 vjeçarja e cila ka humbur jetën duke u përpjekur të ndalojë zënkën mes kushërinjve.

Gjatë rrahjes e ndjera 31 vjeçarja është goditur me thikë dhe ka vdekur në vend, rasti konfirmohet edhe nga Ministra e Punëve të Brendshme.

Shfaq komentet
comments powered by Disqus
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat
Sondazh Pas votimit të projektligjeve për shndërrimin e FSK-së në ushtri, a mund të ketë inskenime nga Serbia për një luftë të re në Ballkan?
Loading...