Moti sot në Maqedoninë e Veriut - Bota Sot
Moti sot në Maqedoninë e Veriut

Maqedonia

Moti sot në Maqedoninë e Veriut

Më: 17 qershor 2019 Në ora: 08:03
Ilustrim

Moti sot në Maqedoninë e Veriut do të jetë me diell dhe i nxehtë. Pasdite në disa vende do të ketë reshje të shiut dhe do të fryjë erë e përforcuar.

Temperaturat e mëngjesit do të lëvizin prej 11 deri 19 gradë celcius, ndërsa ato ditore do të jenë në interval prej 27 deri 34 gradë celcius.

Gjatë ditëve të ardhshme moti pritet të jetë me diell dhe reshje të kohëpaskohshme në disa vende. Meteorologët paralajmërojnë edhe erë të fuqishme dhe bubullima.

Shfaq komentet
comments powered by Disqus
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat
Sondazh Pas votimit të projektligjeve për shndërrimin e FSK-së në ushtri, a mund të ketë inskenime nga Serbia për një luftë të re në Ballkan?
Loading...