Moti sot në Maqedoninë e Veriut - Bota Sot
Moti sot në Maqedoninë e Veriut

Maqedonia

Moti sot në Maqedoninë e Veriut

Më: 26 qershor 2019 Në ora: 08:01
Foto ilustrim

Moti sot në Maqedoninë e Veriut do të jetë me diell dhe vranësira të pakta. Pasdite do të ketë reshje të shiut në disa vende. Gjithashtu do të fryjë erë mesatare verilindore.

Temperaturat e mëngjesit do të lëvizin prej 10 deri 19 gradë celcius, ndërsa ato ditore do të jenë në interval prej 23 deri 34 gradë celcius.

Gjatë ditëve të ardhshme moti pritet të jetë më stabil dhe me diell. Të premten dhe gjatë fundjavës parashihet të fryjë erë e përforcuar veriore.

Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat
Sondazh Pas votimit të projektligjeve për shndërrimin e FSK-së në ushtri, a mund të ketë inskenime nga Serbia për një luftë të re në Ballkan?
Loading...