Moti sot në Maqedoninë e Veriut - Bota Sot
Moti sot në Maqedoninë e Veriut

Maqedonia

Moti sot në Maqedoninë e Veriut

Më: 27 qershor 2019 Në ora: 08:07
Ilustrim

Moti sot do të jetë kryesisht me diell dhe vranësira lokale. Nga pjesa verilindore e do të fryj një erë e lehtë.

Temperaturat e mëngjesit do të lëvizin nga 13 deri më 22 gradë celsius, ndërsa temperaturat ditore do të lëvizin nga 25 deri më 36 gradë celsius.

Mot i ngrohtë pritet të ketë edhe ditën e premte dhe gjatë fundjavës.

Shfaq komentet
comments powered by Disqus
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat
Sondazh Pas votimit të projektligjeve për shndërrimin e FSK-së në ushtri, a mund të ketë inskenime nga Serbia për një luftë të re në Ballkan?
Loading...