Moti sot në Maqedoninë e Veriut - Bota Sot
Moti sot në Maqedoninë e Veriut

Maqedonia

Moti sot në Maqedoninë e Veriut

Më: 1 korrik 2019 Në ora: 09:07
Foto ilustrim

Moti sot në Maqedoninë e Veriut do të jetë me diell dhe i nxehtë. Në disa vende do të fryjë erë e lehtë nga drejtime të ndryshme.

Temperaturat e mëngjesit do të levizin prej 9 deri 18 gradë celcius, ndërsa ato ditore do të jenë në interval prej 20 deri 32 gradë celcius.

Gjatë ditëve të ardhshme moti pritet të jetë me diell dhe stabil, si dhe do të ketë rritje të temperaturave ditore.

Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat
Sondazh Pas votimit të projektligjeve për shndërrimin e FSK-së në ushtri, a mund të ketë inskenime nga Serbia për një luftë të re në Ballkan?
Loading...