Shkup, gjobiten 46 shoferë për tejkalim të shpejtësisë - Bota Sot
Shkup, gjobiten 46 shoferë për tejkalim të shpejtësisë

Maqedonia

Shkup, gjobiten 46 shoferë për tejkalim të shpejtësisë

Më: 6 korrik 2019 Në ora: 11:25
Ilustrim

Gjatë ditës së djeshme, Reparti për sigurinë e komunikacionit rrugor pranë SPB Shkup zbatoi aksion kontrollues ku dënoi 46 shoferë për tejkalim të shpejtësisë.

Janë zbuluar edhe 46 shkelje të tjera ku ka pasur edhe gjoba.

Gjatë ditës së djeshme nga ora 19:00 deri në orën 1:00 pas mesnate ka pasur aksion kontrollues për motoçiklistët.

Janë zbuluar 36 shkelje dhe të gjithëve u janë shqiptuar gjoba.

Shfaq komentet
comments powered by Disqus
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat
Sondazh Pas votimit të projektligjeve për shndërrimin e FSK-së në ushtri, a mund të ketë inskenime nga Serbia për një luftë të re në Ballkan?
Loading...