Moti sot në Maqedoninë e Veriut - Bota Sot
Moti sot në Maqedoninë e Veriut

Maqedonia

Moti sot në Maqedoninë e Veriut

Më: 8 korrik 2019 Në ora: 08:23
Foto ilustrim

Moti sot në Maqedoninë e Veriut do të jetë me diell dhe vranësira të pakta. Pasdite do të ketë kushte për reshje të shiut në disa vende.

Temperaturat e mëngjesit do të lëvizin prej 10 deri 18 gradë celcius, ndërsa ato ditore do të jenë në interval prej 19 deri 30 gradë celcius.

Gjatë ditëve të ardhshme moti pritet të jetë me reshje të shiut në pjesën perëndimore të vendit, të cilat më të dendura do të jenë në pjesën malore.

Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat
Sondazh Pas votimit të projektligjeve për shndërrimin e FSK-së në ushtri, a mund të ketë inskenime nga Serbia për një luftë të re në Ballkan?
Loading...