Rrokulliset kamioni në rrugën Kërçovë-Ohër - Bota Sot
Rrokulliset kamioni në rrugën Kërçovë-Ohër

Maqedonia

Rrokulliset kamioni në rrugën Kërçovë-Ohër

Më: 8 korrik 2019 Në ora: 15:00
Pamje nga aksidenti

Një kamion është rrokullisur në rrugën Kërçovë-Ohër.

Në vendngjarje janë mbledhur kalimtarë të rastit dhe ekipi të policisë.

Ende nuk ka informacione nëse ka të lënduar në këtë aksident, për shkak se shoferi i kamionit nuk ka qenë prezent

Shfaq komentet
comments powered by Disqus
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat
Sondazh Pas votimit të projektligjeve për shndërrimin e FSK-së në ushtri, a mund të ketë inskenime nga Serbia për një luftë të re në Ballkan?
Loading...