Shkup, gjendet e vdekur në shtëpinë e saj - Bota Sot
Shkup, gjendet e vdekur në shtëpinë e saj

Maqedonia

Shkup, gjendet e vdekur në shtëpinë e saj

Më: 9 korrik 2019 Në ora: 17:10
Policia

Siç njoftojnë nga MPB, dje në orën 14:52 në SPB Shkup është raportuar se në shtëpinë e viktimës në rrugën ‘8 shtatori’ ekipi i ndihmës së shpejtë ka konstatuar se ka pasur shenja të dhunshme në trup.

Viktima me inicialet I.M (50) ka jetuar e vetme në shtëpi dhe ka pasur disa sëmundje.

Këqyrjen e vendit të ngjarjes e ka kryer ekipi i SPB Shkup, ndërsa me urdhër të Prokurorit Publik trupi është dhënë për autopsi.

Shfaq komentet
comments powered by Disqus
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat
Sondazh Pas votimit të projektligjeve për shndërrimin e FSK-së në ushtri, a mund të ketë inskenime nga Serbia për një luftë të re në Ballkan?
Loading...