Plomp: Askush nuk mund të jetë mbi ligjin - Bota Sot
Plomp: Askush nuk mund të jetë mbi ligjin

Maqedonia

Plomp: Askush nuk mund të jetë mbi ligjin

Më: 16 korrik 2019 Në ora: 15:49
Ualter Plomp

Ambasadori në largim i Holandës Ualter Plomp, në një intervistë për 360 gradë duke komentuar zhvillimet e fundit dhe rolin e tij në mbështetje të Prokurorisë Speciale ka theksuar se Askush nuk guxon të jetë mbi Ligjin.

Sipas tij në rast se ekzistojnë dëshmi të fuqishme për rastin që shkaktoi reagime të shumta në opinion atehërë duhet të ketë edhe aktakuzë.

Shfaq komentet
comments powered by Disqus
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat