Reagon El Cheka, i përgjigjet Ali Ahmetit, pas akuzave se pas “bombave” qëndron UDB-ja - Bota Sot
Reagon El Cheka, i përgjigjet Ali Ahmetit, pas akuzave se pas “bombave” qëndron UDB-ja

Maqedonia

Reagon El Cheka, i përgjigjet Ali Ahmetit, pas akuzave se pas “bombave” qëndron UDB-ja

Më: 17 korrik 2019 Në ora: 13:04
El Cheka

Kreu i BDI-së, Ali Ahmeti mbrëmë nga Saraji akuzoi se pas bombave që po i publikon El Cheka qëndron UDB-ja.

“Unë nuk dëgjoj ca përgjime e disa biseda private që po shpërndahen, po si nuk ndodhi asnjë bisedë private për anëtarët e LSDM dhe VMRO po ku janë bisedat tjera. Po mire këta tjerët a nuk kanë folur biseda private asgjë? Këta gjithçka kanë devalvuar. Ne nuk duam drejtësi selektive, ne duam veting, ne duam që lufta kundër krimit dhe korrupsionit të udhëhiqet njësoj pasi e keqja nuk ka nacionalitet”, u shpreh kryetari i BDI-se, Ali Ahmeti.
Por Sheqerim Ahmeti i njohur si El Cheka i është përgjigjur Ahmetit me akuza të rënda.

Ja postimi i tij:

”Ali Ahmeti tha se përgjimet na ka dhën UDBA?
Cila UDB-ë, se me sa e di un ti edhe pasaport të atyre ke patur, të kujtohet në airportin e Zurichut si ta gjeti baci Sul pasaportën me emrin Aleksander Antic dhe me foton tënde?
Ti je vet UDBA o shizofren me dokument, mos e përmënd UÇK-në se turpëron dëshmorët dhe të burgosurit, ti nuk le shqiptar pa ofenduar o i biri torbeshkës që memzi folte shqip, ata Izetat që i dërgoni për me sjell para për likujdimin tim mbaji pak më afër që tju gjejm të gjithve bashk mos të na lodhni duke u kërkuar, duke derdh gjak shqiptarësh mbajte pushtetin, por ai gjak do të mbys o Antiç, shihemi së shpejti!”, ka shkruar El Chekaa.

Shfaq komentet
comments powered by Disqus
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat
Sondazh Pas votimit të projektligjeve për shndërrimin e FSK-së në ushtri, a mund të ketë inskenime nga Serbia për një luftë të re në Ballkan?
Loading...