Moti sot në Maqedoninë e Veriut - Bota Sot
Moti sot në Maqedoninë e Veriut

Maqedonia

Moti sot në Maqedoninë e Veriut

Më: 18 korrik 2019 Në ora: 08:22
Foto ilustrim

Moti sot në Maqedoninë e Veriut do të jetë me diell dhe i nxehtë. Në disa vende do të ketë vranësira të pakta.

Temperaturat e mëngjesit do të lëvizin prej 9 deri 17 gradë celcius, ndërsa ato ditore do të jenë në interval prej 22 deri 33 gradë celcius.

Gjatë ditëve të ardhshme moti pritet të jetë me diell dhe i nxehtë. Kurse të premten pasdite, meteorologët parashikojnë reshje lokale të shiut.

Shfaq komentet
comments powered by Disqus
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat
Sondazh Pas votimit të projektligjeve për shndërrimin e FSK-së në ushtri, a mund të ketë inskenime nga Serbia për një luftë të re në Ballkan?
Loading...