Vjedhje me armë zjarri në qendër të Shkupit - Bota Sot
Vjedhje me armë zjarri në qendër të Shkupit

Maqedonia

Vjedhje me armë zjarri në qendër të Shkupit

Më: 18 korrik 2019 Në ora: 10:00
Policialajme

Dramë e vërtetë është zhvilluar në qendër të Shkupit mbrëmë kur një vjedhës me armë zjarri ka vjedhur fitimet e ditës në një kiosk për ushqim të shpejt në Shkup.

MPB-ja informon se mbrëmë rreth orës 1:10 minuta në SPB-në e Shkupit është lajmëruar se në një kiosk për ushqim të shpejtë në qendër të qytetit një person ka kryer vjedhje të rëndë dhe ka përvetësuar të gjitha fitimet ditore.

Nga SPB Shkup thonë se menjëherë pas kësaj ka reaguar policia dhe është arrestuar një person me iniciale A.A.S (36).

Shfaq komentet
comments powered by Disqus
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat
Sondazh Pas votimit të projektligjeve për shndërrimin e FSK-së në ushtri, a mund të ketë inskenime nga Serbia për një luftë të re në Ballkan?
Loading...