Bekteshi: Kur BDI funksionon si duhet edhe shteti ka sukses! - Bota Sot
Bekteshi: Kur BDI funksionon si duhet edhe shteti ka sukses!

Maqedonia

Bekteshi: Kur BDI funksionon si duhet edhe shteti ka sukses!

Më: 18 korrik 2019 Në ora: 17:34
Kreshnik Bekteshi

Drejtorët e shkarkuar nga BDI, do të marrin pozicione të reja. Dikush në qeveri ndërsa dikush do të jap kontribut në parti.

Bekteshi tha se BDI si pari ka bërë analizë të brendshme sa u përket të gjitha agjencive, drejtorive dhe ministrive dhe kjo nuk do të thotë se ata që u shkarkuan dje nuk do t’ju ofrohet një vend i ri.

Shfaq komentet
comments powered by Disqus
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat
Sondazh Pas votimit të projektligjeve për shndërrimin e FSK-së në ushtri, a mund të ketë inskenime nga Serbia për një luftë të re në Ballkan?
Loading...