Moti sot në Maqedoninë e Veriut - Bota Sot
Moti sot në Maqedoninë e Veriut

Maqedonia

Moti sot në Maqedoninë e Veriut

Më: 21 korrik 2019 Në ora: 09:01
Moti

Moti sot do të jetë kryesisht e diell dhe vranësira. Nga pjesa veriperëndimore e vendit do të fryjë një erë e lehtë.

Temperaturat ditore do të lëvizin prej 27 deri më 36 gradë celsius.

Në Shkup moti gjithashtu do të jetë kryesisht me diell. Temperatura maksimale do të arrijë deri më 35 gradë celsius.

Shfaq komentet
comments powered by Disqus
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat
Sondazh Pas votimit të projektligjeve për shndërrimin e FSK-së në ushtri, a mund të ketë inskenime nga Serbia për një luftë të re në Ballkan?
Loading...