Moti sot në Maqedoninë e Veriut - Bota Sot
Moti sot në Maqedoninë e Veriut

Maqedonia

Moti sot në Maqedoninë e Veriut

Më: 22 korrik 2019 Në ora: 08:25
Ilustrim

Moti sot në Maqedoninë e Veriut do të jetë me diell dhe me temperatura të larta.

Temperaturat ditore do të lëvizin nga 15 deri në 31 gradë Celsius. Pjesa lindore e vendit do të ketë temperatura më të larta se gjithë pjesët e shtetit.

Edhe në ditët në vijim temperaturat do të jenë të larta.

Shfaq komentet
comments powered by Disqus
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat