Moti sot në Maqedoninë e Veriut - Bota Sot
Moti sot në Maqedoninë e Veriut

Maqedonia

Moti sot në Maqedoninë e Veriut

Më: 26 korrik 2019 Në ora: 08:46
Ilustrim

Moti sot në Maqedoninë e Veriut do të jetë me diell dhe ngrohtë.

Temperatura në mëngjes do të jetë nga 12 deri 20 gradë celsius ndërsa temperatura gjatë ditës do të jetë nga 29 deri 37 gradë celsius.

Moti në Shkup do të jetë kryesisht me diell me erë të lehtë në drejtim verior ku temperatura maksimale do të arrijë deri 36 gradë celsius.

Gjatë periudhës së ardhshme pritet të kemi mot të nxehtë ndërsa nga dita e shtunë në orët e pasdites do të ketë kushte për reshje lokale të shiut.

Shfaq komentet
comments powered by Disqus
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat
Sondazh Pas votimit të projektligjeve për shndërrimin e FSK-së në ushtri, a mund të ketë inskenime nga Serbia për një luftë të re në Ballkan?
Loading...