Humb jetën një punëtor nga Shkupi - Bota Sot
Humb jetën një punëtor nga Shkupi

Maqedonia

Humb jetën një punëtor nga Shkupi

Më: 28 korrik 2019 Në ora: 11:40
Punëtor

Dyzet e tetë vjeçari nga Shkupi ka humbur jetën pas rrëzimit të tij në një objekt në Strugë.

“Dje pasdite, rreth orës 14:50 është denoncuar se nga kulmi i objektit të një firme private që gjendet në zonë industriale në rrugën magjistrale Strugë-Qafëthanë, prej një lartësi 8.5 metra punëtori V.S (48) është rrëzuar dhe ka humbur jetën”, thuhet në njoftimin e policisë, njofton Telegrafi Maqedoni.

Këqyrjen e vendit të ngjarjes e ka kryer ekipi policor nga Struga, ndërsa nga Prokurori Publik është dhënë urdhër që trupi të çohet për autopsi.

Shfaq komentet
comments powered by Disqus
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat
Sondazh Pas votimit të projektligjeve për shndërrimin e FSK-së në ushtri, a mund të ketë inskenime nga Serbia për një luftë të re në Ballkan?
Loading...