Çmimi për një punësim në administratë arrin në 8.000 euro?! - Bota Sot
Çmimi për një punësim në administratë arrin në 8.000 euro?!

Maqedonia

Çmimi për një punësim në administratë arrin në 8.000 euro?!

Më: 28 korrik 2019 Në ora: 21:17
Ilustrim

Letër e një lexuesi për portalet shqipe

>

Arrin ne 8 mije euro ne narkoshtetin e Edvin Mafise ryshfeti per te siguruar vendin e punes!

Punonjesja detyrohet te marre kredi per te paguar narkoshefin qe te mos i shkurtoje vendin e punes! (Sali Berisha).

Z.Berisha, gezohem jeni mire me shendet!
Te lutem beje Publike edhe me Emrin tim po eshte e nevojshme,
Për ate vend skandaloz qe nuk kam degjuar asnji vend tjeter botes te blihen vendet Punes.
Pra punemarsit e shtetit (eprorat)
I shesh ato… nji fenomen skandaloz!!
Dhe me njoftoi nji njeriu im se I benin presion ta shkurtonin vendin punes se saj ne kembim e gjora mori 8000 € kredi qe tja jepte Eprorit per te mbajtur vendin punes Per saktesi Kjo eshte nji shoqja ime kemi mbaruar bashke ing Mekanke ne 1991 , ne nji klase edhe me Pandeli Majko, shume femer e pregatitur.
Respekte per ju,
Kulmi!!
Respekte.

Shfaq komentet
comments powered by Disqus
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat