Moti sot në Maqedoninë e Veriut - Bota Sot
Moti sot në Maqedoninë e Veriut

Maqedonia

Moti sot në Maqedoninë e Veriut

Më: 1 gusht 2019 Në ora: 08:56
Ilustrim

Moti sot do të jetë kryesisht me diell dhe vranësira lokale. Nga pjesa veriperëndimore e vendit do të fryjë një erë e lehtë.

Temperaturat e mëngjesit do të lëvizin prej 15 deri më 24 gradë, ndërsa temperaturat ditore do të lëvizin prej 29 deri më 39 gradë celsius.

Sipas Entit Hidrometeorologjik deri ditën e premte moti do të jetë me diell.

Shfaq komentet
comments powered by Disqus
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat