Gjendet një trup i pajetë në Strumicë - Bota Sot
Gjendet një trup i pajetë në Strumicë

Maqedonia

Gjendet një trup i pajetë në Strumicë

Më: 5 gusht 2019 Në ora: 23:16
Ilustrim

Sot gjatë pasdites në orën 18:00 në Strumicë është gjetur një trup në një rezervar të një kamioni.

Lajmin për AIM, e vërtetoi edhe zëdhënësja e SPB Strumicë, Hrizantema Rendevska, e cila njoftoi se trupi me urdhër të prokurorit Publike është dhënë për autopsi në mënyrë që të identifikohet viktima.

Ajo shtoi se në vendin e ngjarjes ekipi i SPB Strumicë dhe prokurori Publik vazhdojnë të ndërmarrin masa hetimore për dokumentimin e plotë të rastit dhe zbardhjen e rastit.

Shfaq komentet
comments powered by Disqus
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat
Sondazh Pas votimit të projektligjeve për shndërrimin e FSK-së në ushtri, a mund të ketë inskenime nga Serbia për një luftë të re në Ballkan?
Loading...