Moti sot në Maqedoninë e Veriut - Bota Sot
Moti sot në Maqedoninë e Veriut

Maqedonia

Moti sot në Maqedoninë e Veriut

Më: 9 gusht 2019 Në ora: 09:06
Ilustrim

Moti sot në Maqedoninë e Veriut do të jetë me diell dhe shumë i nxehtë. Gjithashtu do të fryjë erë e lehtë mesatare nga drejtimi verilindor, ndërsa indeksi UV do të jetë 9.

Temperaturat e mëngjesit do të lëvizin prej 16 deri 23 gradë celcius, ndërsa ato ditore do të jenë në interval prej 31 deri 40 gradë celcius.

Deri në mesin e javës së ardhshme moti pritet të jetë me diell dhe i nxehtë, ndërsa temperaturat do të arrijnë deri mbi 41 gradë celcius.

Shfaq komentet
comments powered by Disqus
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat
Sondazh Pas votimit të projektligjeve për shndërrimin e FSK-së në ushtri, a mund të ketë inskenime nga Serbia për një luftë të re në Ballkan?
Loading...