Moti sot në Maqedoninë e Veriut - Bota Sot
Moti sot në Maqedoninë e Veriut

Maqedonia

Moti sot në Maqedoninë e Veriut

Më: 10 gusht 2019 Në ora: 08:59
Ilustrim

Moti sot do të jetë shumë i ngrohtë dhe me vranësira lokale. Nga pjesa verilindore do të fryj një erë e lehtë.

Temperaturat minimale do të lëvizin prej 14 deri më 23 gradë, ndërsa temperaturat maksimale do të lëvizin në mes 34 dhe 41 gradë celsius.

Sipas Drejtorisë për Punë Hidrometeorologjike deri ditën e mërkurë moti do të jetë shumë i ngrohtë.

Shfaq komentet
comments powered by Disqus
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat
Sondazh Pas votimit të projektligjeve për shndërrimin e FSK-së në ushtri, a mund të ketë inskenime nga Serbia për një luftë të re në Ballkan?
Loading...