Aksident në Ohër, lëndohet rëndë një këmbësorë - Bota Sot
Aksident në Ohër, lëndohet rëndë një këmbësorë

Maqedonia

Aksident në Ohër, lëndohet rëndë një këmbësorë

Më: 15 gusht 2019 Në ora: 19:44
Foto ilustrim

Më 14.08.2019 në orën 20:00 në SPB Ohër është paraqitur se në një shofer nga Holanda ka goditur një këmbësor, i cili ka marrë lëndime të rënda.

“Më 14.08.2019 në orën 20:00 në SPB Ohër është paraqitur se në rrugën rajonale Ohër-Shën Naumi në veturë “Citroen C1” me targa të Ohrit, e drejtuar nga B.D.J. (24) nga Holanda, ka goditur B.R. (54) nga Ohri.

Në aksident këmbësori ka marrë lëndime të rënda trupore dhe është dërguar në spitalin “Shën Erzamo-Ohër” ku iu është dhënë ndihma e parë”, njoftojnë nga MPB. Në vendin e ngjarje kanë dalë ekipet e SPB Ohër.

Shfaq komentet
comments powered by Disqus
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat
Sondazh Pas votimit të projektligjeve për shndërrimin e FSK-së në ushtri, a mund të ketë inskenime nga Serbia për një luftë të re në Ballkan?
Loading...