Aksident në rrugën Gostivar-Tetovë, humb jetën një person

Maqedonia

Aksident në rrugën Gostivar-Tetovë, humb jetën një person

Më: 16 gusht 2019 Në ora: 13:56
Ilustrim

Mbrëmë rreth orës 22:00 në autostradën Gostivar-Tetovë, B.J. nga fshati Toplic, Komuna e Vrapçishtit, derisa ka drejtuar makinën e tipit BMV, me targa të Gostivarit për shkaqe të panjohura ka dal nga rruga.

Gjatë aksidenti vozitësi i makinës ka nderuar jetë. Në vendngjarje hetime kanë kryer Prokurori Publik dhe një ekip nga Stacioni policorë i Gostivarit.

Me urdhër të prokurorit trupi i pajetë është dorëzuar për obduksion.

Shfaq komentet
comments powered by Disqus
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat