Moti sot në Maqedoninë e Veriut

Maqedonia

Moti sot në Maqedoninë e Veriut

Më: 17 gusht 2019 Në ora: 11:14
Ilustrim

Moti sot do të jetë me diell dhe vranësira lokale, ndërsa në rajonin e Povardarisë do të fryjë një erë e lehtë.

Temperaturat e mëngjesit do të lëvizin prej nëntë deri më 20 gradë celsius, ndërsa temperaturat ditore do të lëvizin prej 23 deri më 35 gradë celsius.

Në ditët në vijim pritet mot i qëndrueshëm me rritje të temperaturave.

Shfaq komentet
comments powered by Disqus
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat