Pason mot i qëndrueshëm me ngritje të temperaturave - Bota Sot
Pason mot i qëndrueshëm me ngritje të temperaturave

Maqedonia

Pason mot i qëndrueshëm me ngritje të temperaturave

Më: 18 gusht 2019 Në ora: 08:44
Foto ilustrim

Moti sot do të jetë kryesisht me diell dhe me erë të lehtë veriore.

Temperatura minimale do të lëviz prej 8 deri në 18, ndërsa ato maksimale do të lëvizin prej 28 deri më 35 gradë.

Në Shkup, moti do të jetë me diell. Temperaturat do të lëvizin prej 14 deri më 33 gradë.

Pason një periudhë e motit të qëndrueshëm me një ngritje graduale të temperaturës së ajrit.

Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat