Plagosje me armë zjarri në Haraçinë - Bota Sot
Plagosje me armë zjarri në Haraçinë

Maqedonia

Plagosje me armë zjarri në Haraçinë

Më: 18 gusht 2019 Në ora: 18:57
Foto ilustrim

Një person ka mbetur i plagosur në Haraçinë të Shkupit.

Informatat e para nga burimet e “Alsat” thonë se personi është plagosur me armë zjarri. I plagosuri është dërguar për ndërhyrje të menjëhershme në Qendrën Klinike në Shkup.

Policia për momentin është në vendngjarje dhe po punon për zbardhjen e rastit.

Shfaq komentet
comments powered by Disqus
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat