Moti sot në Maqedoninë e Veriut - Bota Sot
Moti sot në Maqedoninë e Veriut

Maqedonia

Moti sot në Maqedoninë e Veriut

Më: 19 gusht 2019 Në ora: 08:30
Foto ilustrim

Moti sot në Maqedoninë e Veriut do të jetë me diell dhe vranësira mesatare. Gjithashtu do të fryjë erë e lehtë nga drejtimi lindor, ndërsa indeksi UV do të jetë 8.

Temperaturat e mëngjesit do të lëvizin prej 9 deri 17 gradë celcius, ndërsa ato ditore do të jenë në interval prej 27 deri 35 gradë celcius.

Gjatë ditëve të ardhshme moti do të jetë me diell dhe stabil, si dhe do të ketë rritje të temperaturave ditore.

Shfaq komentet
comments powered by Disqus
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat