Policia jep detaje të reja rreth plagosjes së një personi dje në Haraçinë

Maqedonia

Policia jep detaje të reja rreth plagosjes së një personi dje në Haraçinë

Më: 19 gusht 2019 Në ora: 17:08
Foto ilustrim

Më 18.08.2019 rreth orës 17:43 në SPB Shkup është paraqitur se në spiatlin e përgjithshëm të qytetit “Shën Naum i Ohrit” me lëndime të mara nga një pistoletë ka arritur Z.A. (30) nga fshati Mojanci, Komuna e Haraçinës, njoftojnë nga MPB.

“I dyshuari është B.R. (28) nga fshati Brest, ku sipas informacioneve të para, ka gjuajtur në Z.A. pasi që më herët rreth orës 16:00 A.A., vëllau i Z.A. me shkop e ka gjuajtur dhe i ka shkaktuar lëndime babait të B.R. në fshatin Haraçinë pas mosmarrëveshjeve rreth kullotave të bagëtive”, thonë nga MPB.

Jogobella sjell shijet e reja mahnitëse me çokollatë nga Zott

Plagosje me armë zjarri në Haraçinë

Janë marrë masat për zbardhjen e rastit.

Shfaq komentet
comments powered by Disqus
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat