Ruskovska vërtetoi vërtetësinë e fotografisë në faqen e parë nga deklarata e Kamçev - Bota Sot
Ruskovska vërtetoi vërtetësinë e fotografisë në faqen e parë nga deklarata e Kamçev

Maqedonia

Ruskovska vërtetoi vërtetësinë e fotografisë në faqen e parë nga deklarata e Kamçev

Më: 24 gusht 2019 Në ora: 19:06
Vilma Ruskovska

Prokurorja Vilma Ruskovska e vërtetoi vërtetësinë e fotografisë nga faqja e parë e procesverbalit.

Në këtë pjesë të procesverbalit përmenden citate nga deklarata e biznesmenit Orce Kamçev, i akuzuar në rastin ‘Perandoria’ të publikuara dje në një pjesë të madiave.

Prokuroria: Me shfaqjen e dokumenteve vështirësohet procedura për rastin ‘Haraçi’

Prokuroria, siç njoftoi më herë, nuk do t’i komentojë konkludimet tjera dhe komentet e autorit.

“Deklaratat origjinali i ka vetëm prokuroria, ndërsa kopje është dërguar në gjykatën kompetente”, thonë nga Prokuroria.

Shfaq komentet
comments powered by Disqus
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat
Sondazh Pas votimit të projektligjeve për shndërrimin e FSK-së në ushtri, a mund të ketë inskenime nga Serbia për një luftë të re në Ballkan?
Loading...