Ruskovska vërtetoi vërtetësinë e fotografisë në faqen e parë nga deklarata e Kamçev - Bota Sot
Ruskovska vërtetoi vërtetësinë e fotografisë në faqen e parë nga deklarata e Kamçev

Maqedonia

Ruskovska vërtetoi vërtetësinë e fotografisë në faqen e parë nga deklarata e Kamçev

Më: 24 gusht 2019 Në ora: 19:06
Vilma Ruskovska

Prokurorja Vilma Ruskovska e vërtetoi vërtetësinë e fotografisë nga faqja e parë e procesverbalit.

Në këtë pjesë të procesverbalit përmenden citate nga deklarata e biznesmenit Orce Kamçev, i akuzuar në rastin ‘Perandoria’ të publikuara dje në një pjesë të madiave.

Prokuroria: Me shfaqjen e dokumenteve vështirësohet procedura për rastin ‘Haraçi’

Prokuroria, siç njoftoi më herë, nuk do t’i komentojë konkludimet tjera dhe komentet e autorit.

“Deklaratat origjinali i ka vetëm prokuroria, ndërsa kopje është dërguar në gjykatën kompetente”, thonë nga Prokuroria.

Shfaq komentet
comments powered by Disqus
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat